28
Otrdiena,
Jūnijs
2016
Starptautisks seminārs Francijā
28.-30.06.2016.
Nimes, Francija
Projekta un VAMOIC pārstāvji

LIFE+ projekta 'Putni Ādažos" un Valsts aizsardzības militāro objektu un iepikumu centra Vides nodaļas pārstāvji piedalīsies starptautiskā seminārā "Militāro mācību un dabas aizsardzības interešu saskaņošana militārajos poligonos". Seminārā notiks iepazīšanās ar dabas aizsardzības aktivitātēm Garrigues militārajā poligonā un diskusijas par semināra tēmu ar citu Eiropas militāro dabas teritoriju apsaimniekotājiem. LIFE+ projekta lauka darbu koordinatore Ieva Mārdega iepazīstinās ar dabas aizsardzības aktivitātēm Ādažu militārajā poligonā.

26
Piektdiena,
Augusts
2016
Pirmā Baltijas LIFE projektu tikšanās
8:30 - 15:00
Ādažu militārais poligons
LIFE projektu komandas

Pirmās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas LIFE projektu tikšanās laikā notiks vizīte uz Ādažu militāro poligonu un iepazīšanās ar projekta "Putni Ādažos" paveikto. 

15
Ceturtdiena,
Septembris
2016
Uzraudzības grupas sanāksme
9:00
VAMOIC
Uzraudzības grupas dalībnieki
30
Piektdiena,
Septembris
2016
Vides diena Ādažu poligonā
9:00
Ādažu militārais poligons
Jaunsargi, vides un militāro organizāciju pārstāvji

Ādažu militārā poligona Vides diena veltīta boreālajam mežam - retam priežu meža veidam. Dabas aizsardzības eksperte Sandra Ikauniece stāstīs par boreālo mežu un tā apsaimniekošanu, Inita Dāniele iepazīstinās ar šajā mežā mītošajām sēnēm, Voldemārs Spuņģis stāstīs par kukaiņu sugām. Nacionālo bruņoto spēku karavīri ļaus apskatīt militārajās mācībās izmantoto militāro tehniku.

30
Trešdiena,
Novembris
2016
Vizīte uz Nīderlandes militārajiem poligoniem
9.00
Nīderlande
VAMOIC, NBS, LVM darbinieki

Novembrī LIFE+ projekta "Putni Ādažos" pārstāvji apciemos Nīderlandes militāros poligonus, lai iepazītos ar ārvalstu kolēģu pieredzi dabas apsaimniekošanā. Vizītē piedalīsies Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centra, Nacionālo bruņoto spēku un AS "Latvijas valsts meži" darbinieki.